Παρουσιάσεις Διπλωματικών Εργασιών Μεταπτυχιακών Φοιτητών

Σχολή Οικονομικών Επιστημών και Διοίκησης Επιχειρήσεων

Τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Αγροτικών Προϊόντων και Τροφίμων

Παρουσιάσεις Διπλωματικών Εργασιών Μεταπτυχιακών Φοιτητών

ΠΜΣ "Διοίκηση Επιχειρήσεων Τροφίμων MBA" - Παρουσίαση Μεταπτυχιακής Διπλωματικής Εργασίας

Στο πλαίσιο του Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών «Διοίκηση Επιχειρήσεων Τροφίμων ΜΒΑ» (ΜΒΑ Food Business Management) του Τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αγροτικών Προϊόντων και Τροφίμων του Πανεπιστημίου Πατρών, θα πραγματοποιηθεί στις 29-9-2020, ημέρα Τρίτη και ώρα 15:00 μ.μ., η παρουσίαση της διπλωματικής εργασίας της κ. Δούμκου Μαρίας με τίτλο «ΔΙΕΡΕΥΝΗΣΗ ΠΡΑΚΤΙΚΩΝ ΚΥΚΛΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ».

Η παρουσίαση θα πραγματοποιηθεί αποκλειστικά εξ αποστάσεως, μέσω τηλεδιάσκεψης.

Εάν επιθυμείτε να παρακολουθήσετε την παρουσίαση στείλτε ονοματεπώνυμο, ιδιότητα και τηλέφωνο στο email akontoge @ upatras.gr μέχρι την Παρασκευή 25/09 και ώρα 12:00.

Αν. Καθηγητής

Στο πλαίσιο του Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών «Διοίκηση Επιχειρήσεων Τροφίμων ΜΒΑ» (ΜΒΑ Food Business Management) του Τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αγροτικών Προϊόντων και Τροφίμων του Πανεπιστημίου Πατρών, θα πραγματοποιηθεί στις 29-9-2020, ημέρα Τρίτη και ώρα 15:30 μ.μ., η παρουσίαση της διπλωματικής εργασίας του κ. Ιωάννη Μπίτα με τίτλο «H ΕΦΟΔΙΑΣΤΙΚΗ ΑΛΥΣΙΔΑ ΤΗΣ ΠΡΩΤΟΓΕΝΟΥΣ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (AGRILOGISTICS) ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ».

Αν. Καθηγητής

Στο πλαίσιο του Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών «Διοίκηση Επιχειρήσεων Τροφίμων ΜΒΑ» (ΜΒΑ Food Business Management) του Τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αγροτικών Προϊόντων και Τροφίμων του Πανεπιστημίου Πατρών, θα πραγματοποιηθεί στις 29-9-2020, ημέρα Τρίτη και ώρα 16:00 μ.μ., η παρουσίαση της διπλωματικής εργασίας του κ. Δημητρίου Μπόκα με τίτλο «ΔΙΕΡΕΥΝΗΣΗ ΤΗΣ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΤΗΤΑΣ ΤΟΥ ΚΛΑΔΟΥ ΤΩΝ ΙΧΘΥΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ».

Αν. Καθηγητής

Στο πλαίσιο του Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών «Διοίκηση Επιχειρήσεων Τροφίμων ΜΒΑ» (ΜΒΑ Food Business Management) του Τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αγροτικών Προϊόντων και Τροφίμων του Πανεπιστημίου Πατρών, θα πραγματοποιηθεί στις 29-9-2020, ημέρα Τρίτη και ώρα 16:30 μ.μ., η παρουσίαση της διπλωματικής εργασίας της κ. Γραμματίκα Γεωργίας με τίτλο «Η ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑΣ ΕΛΙΑΣ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΚΑΙ ΟΙ ΠΡΟΟΠΤΙΚΕΣ ΕΞΕΛΙΞΗΣ ΣΤΟ ΕΜΠΟΡΙΟ».

Αν. Καθηγητής

Στο πλαίσιο του Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών «Διοίκηση Επιχειρήσεων Τροφίμων ΜΒΑ» (ΜΒΑ Food Business Management) του Τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αγροτικών Προϊόντων και Τροφίμων του Πανεπιστημίου Πατρών, θα πραγματοποιηθεί στις 29-9-2020, ημέρα Τρίτη και ώρα 17:00 μ.μ., η παρουσίαση της διπλωματικής εργασίας της κ. Ακριβής Κούκη με τίτλο «ΔΟΜΗ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΤΩΝ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΩΝ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΕΩΝ ΣΤΟ ΝΟΜΟ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ».

Αν. Καθηγητής

Στο πλαίσιο του Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών «Διοίκηση Επιχειρήσεων Τροφίμων ΜΒΑ» (ΜΒΑ Food Business Management) του Τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αγροτικών Προϊόντων και Τροφίμων του Πανεπιστημίου Πατρών, θα πραγματοποιηθεί στις 28-09-2020, ημέρα Δευτέρα και ώρα 17:00, η παρουσίαση της διπλωματικής εργασίας της κας Χριστίνας Κακαμπούκη  με τίτλο «Έρευνα Ικανοποίησης Πελατών για την Εταιρεία Συλλογής & Μεταφοράς Αποβλήτων “ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΤΙΚΗ EXPRESS”».

Η παρουσίαση θα πραγματοποιηθεί αποκλειστικά εξ αποστάσεως, μέσω τηλεδιάσκεψης.

Εάν επιθυμείτε να παρακολουθήσετε την παρουσίαση μπορείτε να στείλετε  ονοματεπώνυμο, ιδιότητα και τηλέφωνο στον κ. Γρ. Μπεληγιάννη, Καθηγητή (e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.) μέχρι την Κυριακή 27/09/2020 και ώρα 12:00.

Αν. Καθηγητής

Στο πλαίσιο του Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών «Διοίκηση Επιχειρήσεων Τροφίμων ΜΒΑ» (ΜΒΑ Food Business Management) του Τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αγροτικών Προϊόντων και Τροφίμων του Πανεπιστημίου Πατρών, θα πραγματοποιηθεί την Δευτέρα 28-09-2020 και ώρα 18:15 η παρουσίαση της διπλωματικής εργασίας της κας Καραγεώργου Ιωάννας με τίτλο "Η επίδραση της συναισθηματικής νοημοσύνης, της ηγεσίας και των δεξιοτήτων των δασκάλων στην οργανωσιακή μάθηση των δημοτικών σχολείων".

Η παρουσίαση θα πραγματοποιηθεί αποκλειστικά εξ αποστάσεως, μέσω τηλεδιάσκεψης.

Εάν επιθυμείτε να παρακολουθήσετε την παρουσίαση στείλτε ονοματεπώνυμο, ιδιότητα και τηλέφωνο στο email nbouranta@ upatras.gr μέχρι την Παρασκευή 25/09 και ώρα 12:00μμ.

Μπουραντά Αθανασία
Επίκουρος Καθηγήτρια